Act of War GOLD

Realtimeová strategie s vymyšleným příběhem mezinárodního podvodu a geopolitického válečného konfliktu. Tento napínavý příběh napsal autor bestselerů Dale Brown. V roli velitele protiteroristických sil budete bránit města proti několika teroristickým jednotkám.

Hlavní rysy:
– Děsivý příběh vytvořený ve spolupráci s autorem bestselerů Dalem Brownem a vojenskými experty.
– Velmi detailní a realistický pohled na města zničená válkou (San Francisco, Washington DC, Londýn a Moskva).
– Váš úspěch částečně závisí na schopnosti odsunu zraněných vojáků a braní zajatců.
– Ve hře je detailně zobrazená současná a experimentální vojenská technologie.
– Plně ve 3D.
– Detailní animace postav.
– Rozsáhlý multiplayer až pro 8 hráčů.

Act of War: High Treason (Datadisk)

Datadisk pro povedenou moderní vojenskou RTS Act of War, jehož největším přínosem je boj na vodě, kvůli němuž tvůrci vyvinuli několik nových technologií včetně té, která se stará o realistickou simulaci vln a pohyb lodí po vodě. Nechybí však ani reálná balistika arsenálu, který je k dispozici na lodích (ASROC, Tomahawk, Harpoon, Typhoon a další).

Nejenom díky těmto technologiím je boj na vodě vlastně zcela samostatnou částí hry, v níž máte k dispozici 12 zbrusu nových jednotek včetně ponorek, vznášedel i letadlových lodí. Další novinkou jsou například také žoldáci – tvůrci se rozhodli nepřidávat do hry regulérní čtvrtou hratelnou stranu, protože žoldáky považují za zajímavější. Stejně jako ve skutečnosti jsou i žoldáci ve hře určeni k tomu, aby si je kdokoli najal. Může tak udělat hráč, ale i nepřítel. Žoldácké jednotky jsou sice v boji velmi potentní, ale také jsou dosti drahé. Pokud je navíc v boji žoldácká jednotka zraněna, či zneškodněna, hráč po ukončení kontraktu nedostane nazpět pojistnou platbu, která se platí vedle obvyklé ceny za služby.

Vedle výše zmíněného ještě datadisk přináší pár nových jednotek pro každou ze tří znepřátelených stran, došlo k úpravě technického stromu a některým jednotkám přibily nové vlastnosti, nebo nové možnosti nasazení v boji.

Hlavní rysy:
– Nová singleplayerová kampaň čítající 33 misí rozložených po 14ti mapách.
– Přidání námořní podpory do hry.
– 9 nových jednotek pro lepší vyvážení jednotlivých stran konfliktu.
– 8 nových vylepšení pro jednotky.
– Nové módy: Marine One Dow, Diplomacy a Scud Hunt.
– Rozšířené volby pro multiplayer.

Jak ohodnotíš tuto hru ?

1 0

Leave a Reply

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.