Charkov 1943

Ohromující válečná strategie z 2. světové války inspirovaná sérií Combat Missions. Zavítáte v ní na ruské stepi a povedete válečné operace kolem města Charkov v zimě roku 1943, kde Němci zaznamenali své poslední velké vítězství na východní frontě.

Žádná jiná RTS z 2. světové války vám nenabídne tak strhující frontové boje jako Charkov 1943. Nebudete totiž bojovat na malých umělých mapách, ale ponoříte se do rozsáhlého bojiště plného kopců, vesnic, mostů, řek a polí. Na téhle gigantické frontě svedete zničující boje o každou kótu, s využitím všech dostupných typů pěchotních, mechanizovaných i leteckých jednotek.

Hra je založena na skutečných událostech a nabízí dvě velká tažení – sovětskou ofenzívu v únoru 1943 a operace Wehrmachtu na počátku března 1943. Reálná grafika prostředí a vojenské techniky vás přenesou sedmdesát let zpět. V téhle bitvě nebude nikdo ustupovat, nebudou se brát zajatci. Jen vaše taktika rozhodne o výsledku bitvy.

Hlavní rysy :
– Obrovské bitvy na rozsáhlé a reálné ploše plné kopců, polí i řek.
– Precizní a reálná kinetika/balistika střel, vliv rozdílných typů munice.
– Reálný vliv topografie, viditelnosti, rozdílného dostřelu tanků a omezeného zorného pole.
– Deformovatelný terén, zničitelné objekty.
– Možnost rozmístění jednotek na určené kóty před operací.
– 40+ typů vojenské techniky, tanky, děla, letadla, transportéry.
– Zásahové zóny na vojenské technice, zásah do pásů nevyřadí z boje věž a kanón a naopak.
– Obsahuje autentická jména účastníků operace Charkov a Sokolovo na německé i ruské straně, včetně vojáků 1. československého praporu generála Svobody.

Jak ohodnotíš tuto hru ?

1 0

Leave a Reply

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.