Nejočekávanější hry pro Sony PlayStation 4

V dohledné době se můžeme těšit na spoustu herních titulů pro herní konzole. Fanoušci už netrpělivě vyhlíží data vydání her a my se zde společně podíváme na ty nejzajímavější z nich.

Herní konzole a PC sestavy pro hraní her už můžete začít směle pořizovat, pokud je ještě nevlastníte. V dohledné době na nás totiž čeká obří nálož skvělých her. Podíváme se na tituly, které si naši pozornost jistě zaslouží. Ať už se jedná o vydavatele, kteří nás o svém umu v oblasti vývoje počítačových her přesvědčili, nebo o ty méně známé, tyto hry už podle úvodních trailerů ukazují, že to bude opravdu jízda.

Post-apokalyptické světy a příběhy
Od skvělého týmu CD Projekt se můžeme těšit na avizované RPG Cyberpunk 2077. Tvůrci veleúspěšného Zaklínače hodlají ve svém kvalitním počínání pokračovat a hra už teď vypadá, že se opět bude jednat o skvělý počin. Můžeme se těšit na otevřený kyperpunkový svět, ve kterém na nás čekají různá dobrodružství.

Další z očekávaných her je Days Gone. Post-apokalyptické RPG nás přivede do souboje o přežití s všudypřítomnými zombies. Ano, spousta z nás už má plné zuby zombie her, ale Days Gone slibuje úžasný zážitek. Vyjít by mělo v dubnu 2019, i když se datum vydání neustále posouvá.

Podobný typ hry, a navíc velice očekávaný titul je The Last Of Us: Part 2. První dobrodružství Joela a Ellie jsme si nadmíru užili, kritici ocenili hlavně poutavý příběh, a proto se není co divit, že vývojáři z Naughty Dog už několik let pracují na vydání druhého dílu. Bude se jednat opět o exkluzivitu pro herní konzoli PlayStation.

Metro Exodus by mělo vyjít v únoru, tato hra však i pro Xbox a PC. Dočkáme se post-apokalyptického světa z pohledu první osoby, kde na nás bude číhat nejedno nebezpečí například v podobně zmutovaných monster.

S post-apokalyptickými hrami se roztrhl pytel, proto očekáváme také již dlouho avizované vydání RPG hry Biomutant. Čeká na nás otevřený animovaný svět, kde bude dost často využíváno bojové umění, včetně Kung Fu.

Jak ohodnotíš tuto hru ?

3 0

Leave a Reply

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.