Sea of Thieves potěší každého piráta!

Myslíte si, že se historie neopakuje? V tom případě jste na omylu. Na sklonku minulého století patřili k nejoblíbenějším společenským deskovým hrám Lovci pokladů, moderní doba samozřejmě pokročila, na stejném principu založená počítačová hra Sea of Thieves si však velmi záhy našla desetitisíce příznivců!

Co na vás jako na piráta čeká? Obecně jsou to tři questové aktivity v různých obměnách. Jednou z nich je pochopitelně honba za pokladem podle různých map a indicií, druhou představuje převoz uloupeného zboží na předem dané místo a konečně se jedná o zabíjení kostlivců. Kromě toho má hráč příležitost nahánět i lodě ostatních hráčů, dobývat pevnosti a snažit se hledat poklady na vlastní pěst.

Život piráta rozhodně není žádné peříčko! Za svoji snahu a úspěšné splnění úkolu na hráče ale čeká odměna v podobě slušné porce zlaťáků, jejichž prostřednictvím je možné vylepšit nejen podobu lodi, ale i vlastní image.

Milovníci moře pak budou zažívat při hraní této hry doslova extázi! Grafika Sea of Thieves je totiž excelentní. Počasí se proměňuje, chvíli svítí slunce, chvíli prší a podobně se mění i moře, jímž si pirátská loď proráží cestu. Je sympatické, že autoři hry mysleli na propojení konzolové a počítačové verze, takže stačí jediný stisk tlačítka a hráč je u svého kamaráda na lodi. Následně se lze pustit do boje s nepřátelskou válečnou lodí, kde v případě úspěchu čekají pirátské truhly, které mohou čekat ledajaké překvapení.

Sea of Thieves dovolují svým hráčům být Johnem Sparrowem z Pirátů z Karibiku, což je rozhodně pocit, který stojí za vyzkoušení! Jen musí dávat dobrý pozor, protože oceán je nevyzpytatelný a všude může čekat nějaké nebezpečí, které zapříčiní ztroskotání a zničení lodi!

Jak ohodnotíš tuto hru ?

3 0

Leave a Reply

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.