We Happy Few

Napadlo vás někdy, co by se stalo, kdyby měl Hitler více štěstí a Německo by druhou světovou válku vyhrálo? Pokud chcete zažít tuto černou můru lidstva na vlastní kůži, hra We Happy Few je ideální volbou!

Děj We Happe Few se odehrává v šedesátých letech minulého století. Zapomeňte ale na Beatles a květinové děti! Tehdejší svět se zmítá v chaosu a podobně je na tom i Velká Británie, kde byla vynalezena droga Joy, jejíž požití dokáže navodit představu téměř ideálního světa. Tu požívají všichni obyvatelé a vesele žijí v klamu. V tomto světě přebývají i tři hlavní hrdinové hry Arthur, Sally a Ollie, jejichž životní příběhy se v průběhu času musí nutně protnout.

We Happy Few jsou akční adventurou s dynamickým dějem, jenž se odehrává na mapě plné vesnic i větších městeček. V tomto světě musí hráč plnit řadu různých úkolů, které po svém vyřešení posouvají celý příběh o něco dál. Vždy však platí základní pravidlo: Pokud chcete, abyste nebyli ostatním podezřelí, musíte být neustále šťastní, což znamená mít k dispozici vždy dostatek drogy Joy! Abstinence se nevyplácí, o čemž vás záhy přesvědčí nejen hlídkující policisté, ale i pobouřené obyvatelstvo.

Začátečníci i zkušení hráči pak jistě ocení, že si mohou sami nastavit obtížnost, takže mohou sami ovlivnit podobu soubojů i survival prvky. Obecně ale platí, že přesile se nevyplatí stavět, ale mnohem lepší je vzít nohy na ramena. Jinak se musí hráč smířit s tím, že se před ním s největší pravděpodobností objeví nahrávací obrazovka.

Pro milovníky virtuální historie je We Happy Few takřka povinností. Hodiny u této hry strávené totiž díky propracovanému ději utečou velmi rychle.

Jak ohodnotíš tuto hru ?

6 0

Leave a Reply

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.