Need For Speed Payback – jaké novinky do série Need For Speed přináší?

Hry na PC Need For Speed jsou již starou známou klasikou, která však nikdy neomrzí. Dalším pokračováním je hra Need For Speed Payback. Jedná se o PC hru, která má být doslova a do písmene nabitá adrenalinem a jedinečnými herními zážitky. Pokud tedy patříte k příznivcům závodních her, tak by vám tento kousek neměl chybět ve sbírce. Zažijte šílené mise, kde je cíl jen jediný, a to pomsta. Jaké novinky tedy Need For Speed Payback svým fanouškům přináší?

Postavte si jedinečné vozy
Vozový park je samozřejmě velmi důležitý, a to obzvlášť v případě Need For Speed. Proto autoři hry mysleli i na zlepšení a dostupnost nejrůznějších úprav. K dispozici je několik typů aut. Auto je součástí celé hry a bez něj se pochopitelně neobejdete, proto na to myslete ve chvíli, kdy si ho budete vytvářet. Nezapomeňte na co možná nejlepší vlastnosti. Od teď je možné vůz upravovat dle své libosti jak po technické, tak i po vizuální stránce, tak proč toho nevyužít? Postavte si takové auto, se kterým uděláte díru do světa.

Tvořte vlastní závody
Need For Speed Payback nabízí skvělou možnost vytvořit si v multiplayerovém módu vlastní závody, tzv. Quick Races. Můžete si tak vytvořit závod šitý na míru, který můžete testovat se svými přáteli či neznámými hráči prostřednictvím Hangout session.

Starty bez starostí
Další novinkou, kterou Need For Speed Payback představuje je chybějící kolizní systém při startech závodů. Kromě toho, že vám to zjednoduší samotný start se již nemusíte bát, že zlikvidujete své auto hned při úvodu závodu. Auto tak prakticky během prvních deseti vteřin není možné nabourat, což zajisté potěší každého správného závoďáka. S absencí kolizního systému přichází ruku v ruce i zlepšení manévrovacího prostoru, které rozhodně není k zahození.

Zaujme hra i Vás?
Need For Speed Payback rozhodně stojí za vyzkoušení. Někoho zaujme, někoho ne. Každý z nás si perfektní akční hru představuje jinak, což je pochopitelné. Autoři hry na vývoji stále intenzivně pracují a je tedy možné, že se dočkáme dalších úprav, které Payback vylepší. Ať už máte raději klasické závody, mise či multiplayer, určitě si užijete mnoho nevšedních adrenalinových zážitků.

Jak ohodnotíš tuto hru ?

1 0

Leave a Reply

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.